Huawei telefonlarda Google uygulamalarını kullanın

Huawei telefonlarda Google uygulamalarını kullanın

Yeni nesil Huawei telefonlar, örneğin Huawei P60 Pro ilgi çeken bir model çünkü tasarımı güzel, performansı başarılı ama daha da önemlisi kamerası şahane. Donanım olarak çok iyi olan Huawei telefonlar için, Google konusunda sıkıntı olur mu diye düşünenler var, gelin anlatayım isterseniz.

Huawei telefonlarda uygulama indirmenin çok sayıda yolu var, bunların başında Huawei’in kendi uygulama marketi olan AppGallery geliyor. E-devletten tutun da bankalara kadar ülkemizdeki popüler pek çok uygulama AppGallery’de var zaten.. Ama daha da önemlisi, yeni sürümüyle birlikte AppGallery üzerinden Google’ın kendi uygulamalarını indirebiliyorsunuz artık.

Şöyle ki Youtube, Gmail, Google Maps ya da Google Drive’ı kullanmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey, AppGallery’de bulunan Gbox isimli sanal ortam eklentisini kurmak, hepsi bu kadar. Ardından AppGallery’ye örneğin Youtube yazarak indirebilir, anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram, Twitter ve TikTok gibi uygulamaların çok iyi çalıştığı Huawei cihazlarda, AppGallery’de bulamadığınız uygulamalar içinse Petal Search’ü kullanabilirsiniz. Bu arada hazır Huawei P60 Pro’dan bahsetmişken, kamerası gerçekten çok iyi, çektiğim bir kaç örneğin başta göstermek istedim. Takipte kalmayı unutmayın, görüşmek üzere.

Bu video, Huawei işbirliği ile hazırlanmıştır.

#huawei #google #shorts

You might like

© 2023 Tekno Geyik - WordPress Theme by WPEnjoy